GÖRÜŞLER

Göz kaslarım gelişti ve ben hızlı okumaya başladım. Memnun kaldım. Hızlı okuma kursuna geldiğimde 1 dakikada 88 kelime okuyordum, şimdi 218 kelime okuyorum. Kitaptaki okuma parçaları ve egzersizler göz kaslarıma çok iyi geldi. Eğlenerek ve öğrenerek kendimi geliştirdim. Derslerde pek çok şey öğrendim. Gözüm kelimeleri gruplar halinde görmeye başladı ve bence derslerime çok yardımcı olacak.

Berk Kayatepe
Hacı İlbey İlköğretim Okulu

Okuma hızım 95’ten 300’e çıktı. Okulda öğretmenlerin verdiği kitapları daha kısa sürede okudum. Anlama oranım %60’tan %100’e çıktı. Dikkatim arttı.

Sencer Kaya
Emlak Konut İlköğretim Okulu

İlk okumam 147’ydi. Bu ders ile 358 kelime okumaya başladım. Ders başarım arttı. Dikkatim arttı. Kelime çalışması yaptık. Bilmediğim yeni kelimeler öğrendim. Daha iyi anlıyorum. Kitap okumayı daha çok seviyorum.

Deniz Ali Yenice
Galatasaray İlköğretim Okulu

Sınavlarım yükseldi. Daha hızlı okuyorum. Matematikte işlem hatası yapmıyorum. Başarım arttı.

Tan Sipahi
Sev Özel Üsküdar Amerikan İlköğretim Okulu

Derslerimde dikkatli olmaya ve sınavlarda dikkatli olmaya başladım. Sınavlarımda daha başarılıyım. Notlarım yükseldi. Yazılılarımda kontrol yapabiliyorum. Heyecanım azaldı. Okumam 108 kelimeden 233 kelimeye çıktı. Daha iyi anlıyorum. Okuduklarımın anlatmak istediklerini çabuk anlıyorum.

Ada Yücel
Galatasaray İlköğretim Okulu

Genel sınavda 2 ders süresi verdiler ben bir derste tüm sınavı bitirdim. 90 kişi arasından 2. oldum. Bu kurs sayesinde daha dikkatli oldum. Doğru ve hızlı okumayı öğrendim. Sınavlardaki yanlışlarım azaldı. Bir önceki genel sınavda 5 yanlışım vardı şimdi 2 yanlış yaptım. Derslerdeki notlarım yükseldi.

Ali Emre Sivaslıgil
Sev Özel Üsküdar Amerikan İlköğretim Okulu

Sınavlarda başarılı oluyorum. Okuma zevkim gelişti artık kitap okuyorum. Ödevlerimi çabucak yapıyorum. Daha dikkatliyim. Okumam 114 kelimeden 220 kelimeye çıktı. Anlamam arttı.

Burcu Tuğasaygı
Özel Sezin İlköğretim Okulu

Sınavlarda fazla zamanım kalıyor. Ders notlarım yükseldi. Bir yığın kitabın arasında kitapları şekillerine göre, renklerine göre hızlıca bulmaya başladım. Artık hızlı okuyorum. 2 saatte 212 sayfa okuyorum ve bundan gurur duyuyorum. Hızlı okuma kitabını en güzel şekilde bitirdim. Anlama testlerindeki notlarım çok güzel.

Mehmet Deniz Birlikçi
Sev Özel Üsküdar Amerikan İlköğretim Okulu

Okuma hızım arttı. Sınavlarda çok daha fazla zamanım kalıyor. Eskiden kontrol etmeden 10 dakika kalıyordu. Şimdi kontrolle birlikte 10 dakikam kalıyor. Dikkatim arttı. İşlem hatası yapmıyorum.

Ayşesu Oruç
V.K.V Koç Özel İlköğretim Okulu

Daha iyi anlıyorum. Hızlı okuyorum. Okuldaki yarışmada 2. oldum. Testlerim ve derslerim çok başarılı. İşlem hatalarım düzeldi.

Dilara Sezgin
Bilfen Özel İlköğretim Okulu